Rahat Depo

Rahat Depo Artık Eşya Depolama Çok Kolay

Rahat depolama şirketi  sizlere güvenli bir depolama hizmeti veriyor. Eşyalarınızı depolarımızda istediğiniz tarihlere kadar güvenle muhafaza ediyoruz. Eşyalarınız depolarımızda hiçbir hasar görmeden saklanıyor.

Fazla eşyalarınızı evinizde tutmanıza artık gerek yok. Depolarımız depolama standartlarına uygun, temiz, ferah ve güvenlidir. Eşyalarınız depolarımıza ilk olarak paketlenerek yerleştirilir.
Personellerimiz eşyalarınızı ilk olarak depolama esnasında eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zarardan korumak için özel ambalajlarımızla özenle paketler.

Eşyalarınız personellerimiz tarafından büyük bir özen ve dikkatle sarılır. Eşyalarınız paketlenme işleminden sonra depolarımızda sizlere ait olarak seçilmiş alana yerleştirilir. Depolarımız, 7 gün 24 saat boyunca CCTV kamera sistemi ile izlenmektedir. Böylelikle eşyalarınız hiçbir güvenlik problemi yaşanmadan depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Neden RahatDepo ?

Eşya Depolama işlemi güven gerektiren bir iştir. RahatDepo Şirketi olarak 2010 yılından beri sizlere depolama alanında hizmet vermekteyiz. Havalandırma ve ışıklandırma sistemine sahip depolarımız depolama işlemi için sizlere gereken güveni vermektedir. Depolarımızda eşyalarınız son derece yüksek güvenle saklanır.

Firmamız için en önemli nokta müşteri memnuniyetidir. Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için depolama işlemimizi büyük bir özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz.

Rahat depolama hizmetinden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Hattın diğer ucunda hizmet verebilmek için sizleri bekliyor olacağız.

Ev Eşyası Depolama çözümlerinde 10 yılın katmış olduğu bilgi ve deneyimle sektörde sağlam temellere dayalı bir RahatDepo yöneticileri ve alanında uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir.
Günün her saati kapalı kamera sistemleri kayıt alınabilen, özel güvenlik görevlisi olan bir depolama merkezidir.

  1. Her bir eşya parçasına yapmış olduğu sigorta kapsamında ayrı, depomuzun genel sigorta koşullarıyla da her türlü doğal afetlere karşı korunma kapsamı içerisindedir.
  2. Eşyalarınız yıllarca depomuzda muhafaza edileceği düşünülerek, özel birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak, depolarımıza yerleştirilir.
  3. Anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından haftalık ve aylık bazda depoların ilaçlanması ve temizlik işlemlerinin yapılması sağlanır.
  4. Eşyalarınıza sizden başka kimse erişim yapamaz, kullanılamaz.
  5. Eşyalarınızı depomuza koymadan önce ücretsiz olarak eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek gerekli fizibilite raporu çıkarır.
  6. Buna uygun taşıma araçlarının belirlenmesi, kaç personelin nakliyat hizmeti sağlayacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarını ve seçiminin belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek gerekli ön çalışmayı hazırlar.
  7. Nakliyat ve depolama hizmetlerinin kusursuz olması açısından ücretsiz ekspertiz hizmetimizi almanızda yarar görüyoruz.

İstanbul Depolama gününden bir gün öncesi eşyalarınızı en iyi işçilik ile ambalajını yapıyor, bir gün sonrasında ise eşyalarınızı depomuza yerleştiriyoruz. Bu işlemi olası bir karışıklığın önüne geçilmesi bakımından sağlamaktayız.

Tüm eşyalarınızın envanteri çıkarıldıktan sonra sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. www.rahatdepo.com

Leave a comment

Bahçeşehir evden eve nakliyat Bakırköy evden eve nakliyat Avcılar evden eve nakliyat Tuzla evden eve nakliyat Maltepe evden eve nakliyat Sarıyer evden eve nakliyat Üsküdar evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Şişli evden eve nakliyat Kadıköy evden eve nakliyat Beylikdüzü evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat eşya depolama evden eve nakliyat Ulutaş Lojistik Ulutaşlar nakliyat nakliyat eşya depolama