Hakımızda

Ulutaş Nakliyat Firmamız 1954 yılında kurulmuş olup bunca yıldır evden eve nakliyat sektöründe müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır. Yıllardan beri değişmeyen uzman çalışanlarımız sayesinde her işin üstesinde gelerek yolumuza hızlı bir şekilde devam etmekteyiz. Sizlerde evinizdeki eşyalarınıza çok değer veriyor iseniz doğru adrestesiniz. Çünkü Çekmeköy nakliyat şirketimiz müşterilerimizin eşyalarına son derece değer vererek taşımaktadır.

Şirketimizin bu konuma gelmesine yardımcı olan çalışanlarımız işlerinde Profesyonel kişiler olup müşterilerimize her zaman güler yüzle yaklaşmaktadır. Evden Eve Nakliyat sektöründe giderek büyüyen nakliye şirketimiz sizlerin her zaman hizmetindedir. Uzman elemanları ve son model araçlarımızla sizlere hayal gibi taşınma hizmeti veriyoruz.

NEDEN BİZ?

Değişimi ve gelişimi birlikte yönetiriz.Verimliliği sürekli sorgulayarak, üretkenliğimizi artırırız.Verdiğimiz sözlere bağlı kalmanın, en büyük kazanç olduğunu biliriz.Müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutarız.Kendimizi müşterimizin yerine koyar, gereksinimlerini önceden belirleriz Müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza katma değer yaratırız.Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip, yayılmasını sağlarız.

Bahçeşehir evden eve nakliyat Bakırköy evden eve nakliyat Avcılar evden eve nakliyat Tuzla evden eve nakliyat Maltepe evden eve nakliyat Sarıyer evden eve nakliyat Üsküdar evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Şişli evden eve nakliyat Kadıköy evden eve nakliyat Beylikdüzü evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat eşya depolama evden eve nakliyat Ulutaş Lojistik Ulutaşlar nakliyat nakliyat eşya depolama