Çekmeköy Ofis Taşıma

Çekmeköy Ofis Taşıma

Firmamız, ofis taşımacılığı hizmetlerine özel olarak kurgulamış ekibi ile birlikte farklı özelliklere sahip olan ürün modellerini sıfır risk ile yeni adreslere götürmektedir. Ayrıca bu ekip içerisinde yer alan bilişim uzmanları, elektronik ürünlerin montajı veya de montajı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Resmi kurumların ofis taşımalarının neredeyse tamamı firmamız tarafından yapılmaktadır. Referans listemize baktığınız zaman bunları rahatlıkla görebilirsiniz. Ofis Taşıma firması olarak özellikle en büyük ağırlığını bu alana vermektedir.

Kurumsal İşyeri Taşımacılığı

Çekmeköy Ofis Taşıma işleminde Çekmeköy Nakliye ofis taşımacılığın alanında da faaliyet göstermekteyiz .Bölgemizde (İstanbul) çok sayıda kurum kuruluş ve Ofis taşımacılığı gerçekleştirdik. Büyük kurum ve kuruluşlar taşımacılığı yapmış olmamız deneyim kazanmamız açısından bize çok yardımcı olmuştur.
Edinmiş olduğumuz deneyimlerle çok sayında ofis ve kurum kuruluş taşımacılığını maximum verimlilikte bitirmemizi sağladı. Ofis taşımacılığını gerçekleştirirken aşağıdaki hususlara dikkat etmekteyiz.

Ofis taşıma

ÇEKMEKÖY OFİS TAŞIMA VE PAKETLEME HİZMETİ

Kurumsal firmaların her zaman ihtiyaç duyduğu ofis taşımacılığı hizmetleri, Çekmeköy nakliyat tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çalışma alanlarında kullanılan tüm eşyalar, talep edilen adreslerden alınmakta ve yine talep edilen adreslere götürülmektedir. Nakliyat sırasında yaşanması muhtemel olan sorunlar içinse gerekli olan tüm önlemler önceden alınmaktadır. Özellikle de bilgisayar gibi elektronik ürün modellerinin nakliyesi, diğer ürün modellerine göre daha da hassasiyet ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Güvenli Koşullarda Ofis Taşımacılığı

  • Ofis taşımacılığını bölümlere ayırarak gerçekleştiriyoruz ofisin bölümlere ayrılarak taşınması taşıma işlemin hızlı ve kısa sürede bitmesini sağlar.
  • Ofis masalarının koltuklarının ve arşiv dolaplarının sökümünde süre kazanma açısından son sistem vidalama makinaları kullanıyoruz.
  • Ofis mobilyalarının hasar görmemesi için paketlemede özel strecler ve balonlu, naylonlu, graftlı ambalaj malzemeleri kullanıyoruz
  • Ofis çalışanlarının dosyaları kırtasiye malzemeleri numaralandırılmış ve türüne göre sınıflandırılmış kolilere yerleştirilir.
  • Hacmi büyük olan fotokopi makinaları skyscanner tarayıcılar özel ahşap kasalara yerleştirilir.
  • Ofislerde bulunan ağır para kasaları için taşıyıcı aletlerimiz mevcuttur bu aletler sayesinde fayansların ve laminantın çizilmesini engellenir.
  • Taşıma sürecinin tamamı sigorta güvencesi altında gerçekleştirilir.

Uzman Personel Kadrosu Kurumsal İşyeri Taşıma Hizmetleri

Çekmeköy Nakliye işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için, uygulama noktasında görev alan personellerin alanında uzman olması gerekmektedir. Bir eşyanın nasıl kaldırılması, indirilmesi veya araca yüklenmesi noktasında da ihtiyaç duyulan bilgi ve tecrübeye sahip olmalıdır.

Çekmeköy nakliyat bünyesinde hizmet veren tüm personeller, bu tanıma uygun olarak hareket etmektedir.

Leave a comment

Bahçeşehir evden eve nakliyat Bakırköy evden eve nakliyat Avcılar evden eve nakliyat Tuzla evden eve nakliyat Maltepe evden eve nakliyat Sarıyer evden eve nakliyat Üsküdar evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Şişli evden eve nakliyat Kadıköy evden eve nakliyat Beylikdüzü evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat eşya depolama evden eve nakliyat Ulutaş Lojistik Ulutaşlar nakliyat nakliyat eşya depolama